Reklamní pozice premium odkaz - místo pro vaši reklamu.

Vítejte na stránkách o plastické chirurgii a estetické medicíně.

Úvod » Magazín » Prsa » Zvětšení prsou zkušenosti

Doporučujeme

Mudr. Martin Šorma

Zkušený plastický chirurg s atestací od roku 1997. »

ESTETICUSTI s.r.o.

Klinika plastické, estetické a laserové medicíny v Ústí nad Labem. »

Yes Visage

Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie s několika pobočkami v České republice a na Slovensku. »

Leticia

Klinika plastické chirurgie a estetické medicíny v Brně. »

Precizia

Centrum estetické plastické chirurgie Precizia provádí zákroky a operace již od devadesátých let 20. století! »

Asklepion

Největší specializovaná klinika na plastickou chirurgii a estetickou medicínu ve střední Evropě. Asklepion má vlastní operační sály, přístroje, ordinace, odborníky a mnoho jiného. »

Zvětšení prsou zkušenosti

Pro všechny zájemkyně o zvětšení prsou jsme připravili  několik zkušeností s tímto plastickým zákrokem.

Petra -na zvětšení prsou jsem si šetřila několik let. Po absolvování tohoto zákroku můžu říct, že jsem za něj velmi ráda. Vše proběhlo bez komplikací. Na klinice jsem byla jenom 1 den a pak mě hned pustili domu. Chvíli trvalo, než zmizel otok a modřiny, ale stálo to za to. Moje sebevědomí je úplně někde jinde a cítím se krásná

Marie -u zvětšení prsou je velmi důležité, kudy bude zákrok provedený. Mně se nejvíce osvědčil řez na spodní části prsního dvorce. Asi po 2 letech není skoro vidět. Ale kamarádka měla řez pod prsy a jizvy jsou mnohem více viditelné.

Jitka -všem holkám doporučuju, aby dbaly na doporučení plastického chirurga. Trvala jsem si na větším implantátu, než mi lékař říkal, že je vhodný. Byla to chyba, měla jsem na něj dát, protože jsem po 3 letech začala mít problémy se zádama.

Vendula -nová prsa jsou skvělá, jen byly nepříjemné bolesti po zákroku. Prý to každá snášíme jinak. Ale dostala jsem nějaké silnější prášky proti bolesti a bylo to snesitelné.

Kateřina -dlouho jsem přemýšlela, zda zvolím prsní implantáty ve tvaru kapky nebo spíše kulaté. Nakonec vyhrály kapky a udělala jsem dobře.

Pokud i vy přemýšlíte o tom, že si necháte zvětšit prsa, můžete si u nás vybrat lékaře nebo kliniku. Zde najdete ty, kteří se specializují na zvětšení prsou.

Štítky: prsa, prsní implantáty

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody zde uvedené, jakož i jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách ESTETIO.cz nenahrazují odborné poradenství, nejedná se o závazné informace a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.

RSS